SERVİS HİZMETLERİMİZ

Uzman servis hizmetlerimiz ; Ekipmanlarınızın olması gerektiği gibi çalışmasını sağlar, yatırımınızı korur. Firmamız her marka ; Vidalı Kompresörlere Periyodik Bakım, Genel Revizyon, Pistonlu Kompresör Onarımları , Basınçlı Hava Kurutucu Onarımları , Endüstriyel Temizlik Makineleri Onarımları ve Her Çeşit Yedek Parça temini hizmetleri vermektedir. Firmamız ayrıca 7/24 Teknik Servis Hizmeti vermektedir. Kompresör konusunda deneyimli ve uzman kadromuzla daima yanınızdayız.

Vidalı Kompresörler ; firmaların en yoğun çalışan ekipmanlarıdır. Vidalı kompresör arızaları uzmanlık gerektirir.Bu konuda uzman olan firmamız her marka kompresörleriniz için hızlı bir şekilde ,kalıcı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Pistonlu Kompresörler ; Firmamız her marka pistonlu kompresörleriniz için Sekman Değişimi , Gömlek Çakma ya da Silindir Değişimi , Krank Taşlama ve Yatak Revizyonu , Piston ve Subap Değişimi vb. Arıza ve Bakım hizmetleri veriyoruz.

Hava Kurutucuları ; Firmamız her marka hava kurutucuları için Soğutucu Gaz Dolumu , Eşanjör Tamiri veya Değişimi , Hava Kurutucu İç Filtrelerin Değişimi , Dryer Filtre Değişimi , Bekomat, Ecodrain, Otomatik Tahliye Değişimi ve Onarımları vb. Arıza ve Bakım hizmetleri veriyoruz.

Endüstriyel Temizlik Makineleri ; Firmamız her marka basınçlı yıkama makineleri Arıza ve Bakım hizmetleri vermektedir. Sizlere ekonomik çözümler sunmaktadır.